aalan
nikzad ashayeri

کوچک ترین دوربین فیلمبرداری جهان کدام است؟

منظور کوچک ترین دوربین فیلمبرداری از نظر ابعاد و اندازه، ترجیحا قدرت دوربین را ذکر کنید.

2 پاسخ

 1. در طی سال‌های اخیر، شاهد معرفی دوربین‌هایی در ابعاد و اشکال مختلف بوده‌ایم؛ برخی از آن‌ها بسیار بزرگ و حجیم و برای ثبت عکس‌هایی با رزولوشن بسیار بالا و برخی نیز بسیار کوچک و جمع‌وجور برای استفاده در محصولاتی همچون گوشی‌های هوشمند طراحی شده‌اند. اما دوربینی نیز اخیرا تولید شده که اندازه آن با یک دانهادامه مطلب ...

  در طی سال‌های اخیر، شاهد معرفی دوربین‌هایی در ابعاد و اشکال مختلف بوده‌ایم؛ برخی از آن‌ها بسیار بزرگ و حجیم و برای ثبت عکس‌هایی با رزولوشن بسیار بالا و برخی نیز بسیار کوچک و جمع‌وجور برای استفاده در محصولاتی همچون گوشی‌های هوشمند طراحی شده‌اند.

  اما دوربینی نیز اخیرا تولید شده که اندازه آن با یک دانه شن، تقریبا برابری می‌کند و قرار است در علم پزشکی مورد استفاده قرار گیرد. این دوربین که OmniVision OV6948 نام دارد و اگر بخواهیم به طور دقیق‌تر بگوییم اندازه آن برابر با ۰.۵۷۵ در ۰.۷۵ در ۰.۲۳۲ میلیمتر عنوان شده است.

  این دوربین قادر است با کمک تراشه‌ RGB Bayer که به آن مجهز شده، عکس‌های رنگی ۴ هزار پیکسلی ر ا ثبت کند. و اما در خصوص کاربران این محصول باید گفت که OmniVision OV6948، دوربینی نیست که از آن بخواهید برای عکاسی از طبیعت و یا همانند دوربین گوشی خود استفاده کنید؛ بلکه صرفا برای مصارف پزشکی طراحی شده است.

  کوچک کردن
 2. کاربر اطلاع رسانی و آگاهی خریداران فروشگاه مینی دی وی پرو

  دوربین های کوچک زیادی وجود دارند که از اندازه 2*2 سانتی متر شروع میشوند. تعداد زیادی از این مدل دوربین های را پیدا کردم که میتونید اینجا مشاهده کنید. برای مثال عکس زیر رو ببینید.  

  دوربین های کوچک زیادی وجود دارند که از اندازه ۲*۲ سانتی متر شروع میشوند. تعداد زیادی از این مدل دوربین های را پیدا کردم که میتونید اینجا مشاهده کنید. برای مثال عکس زیر رو ببینید.

  اندازه دوربین کوچک

   

  کوچک کردن

لطفا ابتدا وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

پرسش‌های مرتبط