پوریا

گوشی تلفن میلیاردرها چه برندی است؟

2 پاسخ

 1. مدل موبایل وارن بافت وارن بافِت، میلیاردر و البته نیکوکار آمریکایی، یکی از ثروتمندان دنیا است که همین اخیراً از گوشی‌های ساده به گوشی‌های هوشمند مهاجرت کرده است. آقای بافِت در سال 2020 میلادی از یک گوشی تاشو ساخت سامسونگ که متعلق به 20 سال قبل بود، به آیفون 11 اپل روی آورده است اما در کامل ناباوری،ادامه مطلب ...

  مدل موبایل وارن بافت

  وارن بافِت، میلیاردر و البته نیکوکار آمریکایی، یکی از ثروتمندان دنیا است که همین اخیراً از گوشی‌های ساده به گوشی‌های هوشمند مهاجرت کرده است. آقای بافِت در سال 2020 میلادی از یک گوشی تاشو ساخت سامسونگ که متعلق به 20 سال قبل بود، به آیفون 11 اپل روی آورده است اما در کامل ناباوری، قادر به انجام کارهای بسیار ابتدایی چون شماره گیری نیست.

  مدل موبایل وارن بافت

  بافِت اخیراً در یک مصاحبه به تلاش‌های شخصی مدیر عامل اپل، تیم کوک، برای یادگیری استفاده از گوشی هوشمند اشاره کرده است. با این حال هنوز این میلیاردر قادر به انجام کارهای پیش پا افتاده چون شماره گرفتن یا استفاده از اپلیکیشن های گوشی نیست.

  مدل موبایل وارن بافت

  «من به کالیفرنیا رفتم و تیم کوک بسیار با صبر و حوصله، ساعت‌ها تلاش کرد تا من را به اندازه یک کودک 2 ساله در استفاده از گوشی هوشمند آموزش بدهد. با این حال تیم کوک زیاد موفق نبود.»

  عجیب‌تر اینکه آقای بافِت گوشی آیفون 11 را یک محصول باورنکردنی خوانده است. این میلیاردر اذعان کرد به جایی رفته و می‌بایست با شخصی تماس می‌گرفت اما در شماره گیری با گوشی آیفون 11 با مشکل روبرو می‌شود. جالب‌تر اینکه بافِت صریحاً عنوان کرده او به اندازه یک کودک 2 ساله در استفاده از گوشی هوشمند مهارت ندارد.

  کوچک کردن
 2. بیل گیتس مدیرعامل سابق شرکت مایکروسافت در مصاحبه ای که با فاکس نیوز داشته اعلام کرده است که از یک گوشی اندرویدی استفاده می‌کند. به گزارش ایسنا و به نقل از ورج، بیل گیتس دقیقا مدل گوشی مورد استفاده خود را ذکر نکرده اما با توضیحاتی که در مورد کاربرد آن داده می‌توان مدل آن را حدس زد. او در مصاحبه خود اادامه مطلب ...

  گوشی تلفن همراه بیل گیتس

  بیل گیتس مدیرعامل سابق شرکت مایکروسافت در مصاحبه ای که با فاکس نیوز داشته اعلام کرده است که از یک گوشی اندرویدی استفاده می‌کند.

  به گزارش ایسنا و به نقل از ورج، بیل گیتس دقیقا مدل گوشی مورد استفاده خود را ذکر نکرده اما با توضیحاتی که در مورد کاربرد آن داده می‌توان مدل آن را حدس زد.

  او در مصاحبه خود اذعان داشته که گوشی مورد استفاده‌اش دارای چندین نرم افزار مایکروسافت است.

  از این رو می‌توان حدس زد که مدیر عامل سابق شرکت مایکروسافت از گلکسی اس 8 مایکروسافت ادیشن استفاده می‌کند.

  مایکروسافت در اوایل سال جاری گوشی سامسونگ گلکسی S8 را در فروشگاه‌های خود ارائه کرد که شامل برنامه‌هایی مانند Office، OneDrive، Cortana و Outlook است.

  هر گوشی اندرویدی می‌تواند از این برنامه‌ها پشتیبانی کند، اما S8 سفارشی مایکروسافت نشان می‌دهد که این شرکت در آینده می‌تواند این برنامه‌ها را برای سایر دستگاه های اندرویدی نیز ارائه دهد.

  بیل گیتس همانطور که قبلا نیز به استفاده از آیفون و آیپاد علاقه ای نداشت، همچنان به استفاده از آیفون علاقه‌ای ندارد.

  او در مصاحبه خود از استیو جابز به عنوان یک نابغه یاد کرده است.

  جالب است بدانید وی که ثروتمندترین فرد جهان است در حال حاضر از رایانه ویندوزی استفاده می‌کند.

  کوچک کردن

لطفا ابتدا وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

پرسش‌های مرتبط