رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

آشنایی با انواع مدل های ساعت ایستاده و نحوه تنظیم زنگ آن ها

انواع مدل های ساعت ایستاده و کاربرد آن ها

ساعت ایستاده بطور کلی به دو دسته ساعت های ایستاده مدرن و ساعت های ایستاده کلاسیک تقسیم می شوند. انواع مدل های ساعت ایستاده جدید با توجه به سبک طراحی جدید و فانتزی تر چه در بدنه ساعت و چه در صفحه و نوع پاندول و آویز های آن مناسب دکوراسیون های امروزی می باشند. درمقابل ساعت های ایستاده کلاسیک با توحه طراحی بدنه، صفحه و حتی نوع پاندول آن ها مناسب دکوراسیون با سبک قدیمی و کلاسیک می باشند.

در حال حاضر شرکت های تولید کننده این مدل ساعت ها با استفاده از خلاقیت تیم های سازنده خود انواع مدل های ساعت ایستاده را در ابعاد مختلف و با طراحی زیبا و منحصربفرد که یکی از عوامل مهمی است که افرادی که قصد خرید ساعت ایستاده را دارند تولید می کنند. قیمت ساعت های ایستاده نیز براساس سبک طراحی، جنس بدنه و سایر موارد متفاوت می باشد. به نحوی اکثر قشر های مردم توانایی انتخاب و خرید این مدل ساعت ها را داشته باشند.

مطالعه
برنامه ریزی درسی + 11 راز مهم رتبه ها

محل مناسب قراردادن ساعت های ایستاده

قبل از اینکه محل قرار دادن ساعت ایستاده را انتخاب کنید حتما این موضوع را در نظر داشته باشید که ساعت زنگ دار ایستاده به شدت به تغییرات دما حساس می‌باشد و این احتمال وجود دارد که بوسیله رطوبت و یا دمای خشک آسیب ببیند. بخاطر بالا بودن قیمت ساعت ایستاده آن‌ها را معمولا برای زیباتر کردن دکوراسیون منزل و یا محیط کار در فضاهای عمومی‌تر مثل اتاق‌های پذیرایی در کنار سایر وسایل دکوری مثل تابلو های چوبی استفاده می‌کنند.

یکی از مناسب‌ترین فضاها برای قرار دادن ساعت‌های ایستاده که معمولا مورد استفاده نیز قرار نمی‌گیرند ورودی منزل و یا راهرو‌ها هستند که کاربری زیادی ندارند و فضای خالی آن‌ها کاملا به چشم می‌آید. استفاده از ساعت ایستاده در این قسمت‌ها علاوه بر استفاده از این فضاهای خالی توجه تمام افرادی که وارد خانه می‌شوند را نیز جلب می‌کند پس از راهرو‌ها و ورودی منزل خود برای قرار دادن این مدل ساعت‌ها غافل نشوید. اگر فضای خانه و یا محیط کار شما کوچک است ساعت‌های ایستاده را در گوشه‌های دیوار و یا قسمت‌های که فرورفتگی دارند قرار دهید و یا اگر اتاق و یا دری دارید که بلا استفاده است ساعت را در چهارچوب آن قرار دهید.

مطالعه
شرایط آموزشی بهتر پس از پایان کووید ۱۹

انواع مدل های ساعت ایستاده

انواع مدل های ساعت ایستاده

نحوه تنظیم کردن زنگ انواع مدل های ساعت ایستاده

یکی از مهم ترین ویژگی های ساعت های ایستاده، زنگ دار بودن آن هاست که از ساعت ۶ صبح تا ۱۰ شب به تعداد عدد ساعت زنگ می خورد بنابر این یکی از تنظیماتی که باید برای ساعت ایستاده جدید خود انجام دهید تنظیم زنگ آن می باشد. راحت ترین روش تنظیم زنگ این مدل ساعت ها این است که ابتدا ساعت را تنظیم کنید برای مثال فرض می کنیم زمانی که می خواهید زنگ ساعت را تنظیم کنید ساعت ۸:۳۰ صبح است پس باید عقربه های ساعت را بروی اعداد ۸:۳۰ تنظیم کنید، حالا دکمه set که بروی موتور زنگ و معمولا در پشت صفحه ساعت قرار دارد را  فشار دهید تا جایی که صدای زنگ ساعت را بشنوید، بعد از انجام این کار مجددا دکمه set را فشار دهید تا جایی که صدای زنگ ساعت قطع شود.

حالا باید دوباره دکمه set را فشار دهید تا اولین صدای زنگ (توجه کنید اولین صدای زنگ ) ساعت را بشنوید که این صدا برای ساعت ۶ صبح است. حالا با توجه به زمان حال که ما به فرض در ابتدا روی ۸:۳۰ تنظیم کرده ایم ۲ مرتبه دیگر دکمه set را فشار می دهیم ( یعنی اختلاف بین ساعت ۶ و ۸ که می شود ۲ ).

مطالعه
3 نوع فیلتر هوای فشرده

تبریک میگویم شما توانستید در کوتاه ترین زمان ممکن زنگ ساعت ایستاده خود را تنظیم کنید! لازم به ذکر است که تمام این مراحل را برای تنظیم زنگ ساعت دیواری نیز می توانید انجام دهید. پیشنهاد می کنم در ادامه ویدئو مربوط به تنظیم کردن زنگ ساعت را نیز مشاهده کنید که اگر باتوجه به توضیحات بالا موفق به انجام این کار نشده اید براحتی این کار را انجام دهید.

انواع مدل های ساعت ایستاده

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.