رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

تاریخچه مختصر تراکتور فرگوسن و سازنده آن

مسی فرگوسن به حق یکی از برندهای پیشرو در صنعت ماشین آلات کشاورزی جهانی در نظر گرفته می شود. تاریخچه آن در سال ۱۸۴۷ در کانادا آغاز شد، زمانی که دانیل مسی شروع به تعمیر ماشین آلات مزارع مجاور در انتاریو کرد. نزدیک به نیم قرن بعد، My Connection تولید خود را با وسیله نقلیه اسبی هریس آلنسون هریس ادغام کرد. این شرکت به سرعت توسعه یافت و به بهترین ماشین آلات کشاورزی در کانادا تبدیل شد و اولین کمباین خودکششی جهان را در سال ۱۹۳۸ توسعه داد. برای خواندن مطلب تخصصی تر و خرید لوازم یدکی فرگوسن به سایت سیسال مراجعه فرمایید.

تاریخچه مختصر تراکتور فرگوسن و سازنده آن - یک سوال

بیست سال بعد، نام آشنای شرکت ظاهر شد – مسی فرگوسن. این رویداد مهم در سال ۱۹۵۸ پس از پیوستن شرکت موفق تراکتورسازی هری فرگوسن به مسی هریس اتفاق افتاد.

در همان سال، مسی فرگوسن تراکتور بسیار موفق TE-20 را روانه بازار کرد که تمام رکوردها را از نظر تعداد ماشین های فروخته شده شکست، با مجموع فروش ۵۲۰۰۰۰ دستگاه از زمان شروع تولید. در سال ۱۹۵۸ در تراکتوری از این مدل بود که سر ادموند هیلاری برای اولین بار به قطب جنوب رسید و نام خود را در تاریخ ثبت کرد. بر روی سه تراکتور اصلاح شده Massey Ferguson TE20، تیم کاوشگر افسانه ای با موفقیت از عهده وظیفه خود برآمد و قابلیت اطمینان استثنایی تجهیزات این برند را به تمام دنیا ثابت کرد.

مطالعه
اصول و روش ‌های سبزی‌ کاری در آپارتمان، چگونه سبزی کاری سالمی داشته باشیم!

یکی دیگر از پیروزی‌های این شرکت، Massey Ferguson 1505 بود که در سال ۱۹۷۸ عرضه شد، اولین تراکتور الکترونیکی کنترل شده (ELC) در جهان. رویکرد نوآورانه مسی فرگوسن با راه اندازی اولین تراکتورهای “هوشمند” در سری MF 3000 در سال ۱۹۸۶، با سیستم کنترل الکترونیکی جدید و پیشرفته، عصر جدیدی را در کشاورزی دقیق و اقتصادی آغاز کرد. این شامل سیستم اتوترونیک بود که دو جریان قدرت را فراهم می کرد و مسئولیت گیربکس، PTO و بالابر را بر عهده داشت و همچنین سیستم دیتاترونیک که داده ها را جمع آوری می کرد و عملکرد تراکتور را نظارت می کرد.

مطالعه
قالب بندی ساختمان

برند Massey Ferguson در سال ۱۹۹۴ به AGCO پیوست و پس از ۱۵ سال کار پربار دیگر، فصل جدیدی را در توسعه کشاورزی با راه اندازی تراکتورهای Massey Ferguson 8600 Series، اولین ماشین های کشاورزی که از فناوری SCR برای موتورها استفاده کردند، باز کرد و رکورد بالایی را ارائه کرد. قدرت و سوخت اقتصادی

در سال ۲۰۱۴، وسایل نقلیه Massey Ferguson دوباره در کانون توجه قرار گرفتند، زیرا جهان اکسپدیشن شگفت انگیز Antarctica2 را تماشا کرد. سپس Manon Ossevoort (همچنین به عنوان دختر تراکتور شناخته می شود) در تراکتور Massey Ferguson مسیر سر ادموند هیلاری را دنبال کرد و ثابت کرد که هیچ چیز در جهان غیرممکن نیست. این بازیگر ۳۸ ساله به لطف حمایت تیمش و شریک اصلی خود، تراکتور Massey Ferguson 5610، سفری به قطب جنوب را آغاز کرد و بر این سفر دشوار ۲۵۰۰ کیلومتری در عرض یخ قطبی غلبه کرد. در مجموع، این سفر ۱۷ روز به طول انجامید. در طول این مدت، هم شرکت کنندگان و هم تراکتور همواره با موفقیت با آزمایشات سختی که طبیعت قطب جنوب برای آنها آماده کرده است کنار آمده اند: رانندگی در شرایط یک روز قطبی ثابت، در دمای بسیار پایین، بادهای شدید و بادهای شدید، طوفان های برفی و مه ها موتور تراکتور از همان ابتدای اعزام تقریباً بدون توقف کار می کند. مسی فرگوسن نه تنها با تمام وظایف تعیین شده کنار آمد، بلکه بار دیگر به اثبات واضحی از کیفیت و قابلیت اطمینان بالای برند تبدیل شد.

مطالعه
هزینه ارسال بار از اصفهان به تهران و میزان اندازه گیری آن ها

تاریخچه مختصر تراکتور فرگوسن و سازنده آن - یک سوال

در طول بیش از ۱۵۰ سال تاریخ وجود مسی فرگوسن، بیش از ۵ میلیون تراکتور و ۵۰۰۰۰۰ کمباین تولید شده است. در حال حاضر سالانه حدود ۲۰۰ هزار دستگاه تراکتور با این برند تولید می شود که مورد استقبال کشاورزان در سراسر جهان است.

 

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.