رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

معرفی محله خانه اصفهان

چقدر محله خانه اصفهان را می شناسید؟  اصفهان شهری ست که ذوق و هنر اصیل ایرانی را با مکان های تاریخی جذاب خود به نمایش می گذارد. شاهکار های معماری نظیر سی و سه پل، پل خواجو، کاخ چهل ستون، کاخ هشت بهشت، عالی قاپو، میدان نقش جهان و … زبانزد خاص و عام است و توریست های داخلی و خارجی زیادی را به خود جذب می کند. این شهر که به پایتخت فرهنگی و هنری ایران تبدیل شده است، هر ساله شمار زیادی از مردم را برای زندگی به خود فرا می خواند.
محله خانه اصفهان
اگر می خواهید در اصفهان ساکن شوید، باید با محله های آن ها به خوبی آشنا شوید. پس از کسب اطلاعات در این زمینه، میتوانید محله ای متناسب با روحیات و کسب و کار خود برگزینید. همان طور که می دانید در اصفهان محله های پر طرفدار زیادی وجود دارد که خانه اصفهان یکی از آن هاست. شما می‌توانید با توجه به بودجه خود ، ملکی مناسب در این منطقه اجاره کنید. با املاک داران همراه شوید تا با محله خانه اصفهان بیشتر آشنا شوید.

مطالعه
قیمت و خرید اره میزی ماکیتا

محله خانه اصفهان

محله خانه اصفهان در محدوده شمال غربی این شهر واقع شده است. این محله که در مجاورت محله هایی همچون کاوه، ملک شهر، مارچین، شهریار، جابر انصاری، بهرام آباد و غیره قرار دارد، از موقعیت مناسبی برخوردار است. در واقع خانه اصفهان از سمت شمال با خیابان دکتر مفتح، از سمت جنوب با رباط و از شرق با بهارستان شرقی و رباط سوم در ارتباط است.

خانه اصفهان یکی از شهرک های استان اصفهان می باشد که در نزدیکی آن، مکان های تفریحی و رفاهی متعددی وجود دارد. از جمله پارک های زیبای خانه اصفهان میتوان به پارک گل محمدی، پارک خانه اصفهان، پارک گلستان، پارک بانوان و باغ نوش اشاره کرد. همچنین از رستوران های این منطقه میتوان از رستوران پرهام، نگارستان و ستاره نام برد.

قیمت ملک در خانه اصفهان

آب و هوای شهر اصفهان در مناطق جنوبی بهتر می باشد. بنابراین هر چه به سمت جنوب این شهر بروید، قیمت ملک گران تر است. از طرف دیگر نیز مراکز گردشگری در مرکز به سمت جنوب بنا شده اند. پس اگر به دنبال ملک ارزان قیمت در اصفهان هستید، بهتر است سعی کنید در مناطق شمالی جست و جو نمایید.

مطالعه
چاپ جعبه پیتزا به چه صورتی است؟

اما نکته مهمی که در رابطه با مناطق جنوبی و مرکزی اصفهان باید بدانید، شلوغ و پر سر و صدا بودن فضای آن می باشد. از این رو می توانید برای خرید ملک ارزان در مناطق آرام و به دور از شلوغی شمالی اقدام کنید.

قیمت ملک در محله خانه اصفهان با وجود بسیاری ویژگی های مثبت و قابل توجه، برای شما مناسب خواهد بود. در حقیقت میانگین قیمت ملک در این منطقه چندان بالا نیست و شما با هر بودجه ای می توانید ملکی با شرایط مورد نظر خود انتخاب نمایید.
محله خانه اصفهان

جمع بندی

همانطور که می دانید، قیمت ملک بستگی به یک سری فاکتورها از جمله متراژ، امکانات و موقعیت ملک دارد. شما می توانید در محله خانه اصفهان بر اساس بودجه تان، مکانی مناسب با شرایط کاری و روحی خود بیابید.

مطالعه
افراز در حقوق چه معنایی دارد؟

چنانچه به دنبال خرید خانه در اصفهان هستید و می خواهید در این زمینه اطلاعات بیشتری کسب کنید، به سایت املاک داران مراجعه نمایید. مجموعه املاک داران خدمات متعددی در زمینه خرید آپارتمان در اصفهان به شما عزیزان ارائه می کند. در صورتی که می خواهید اطلاعات خود را در حوزه مشاوره املاک و موضوعات مرتبط گسترش دهید، به بخش مجله املاک داران مراجعه نمایید.

برای هرگونه رهن و اجاره آپارتمان در اصفهان و رهن و اجاره خانه ویلایی در اصفهان به سایت املاک داران مراجعه نمایید.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.