رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

یک سوال Latest Articles

نکات مهم برای خرید مبلمان اداری

خرید و قیمت مبلمان و میز اداری برای طراحی د کوراسیون دفتر کار می تواند یک تجربه پیچیده، طولانی و خسته کننده باشد.  اما واقعا نباید اینطور باشد. میز و صندلی اداری محصولات بسیار قابل تنظیم هستند و گزینه ها برای خرید تقریباً نامحدود هستند. بسته به محصول و سازنده، زمان‌های تحویل اغلب هفته‌ها یا ماه‌ها طول می‌کشد. به همین دلیل  که روند خرید مبلمان اداری گاهی اوقات می تواند بسیار سخت باشد.

فرایند خرید مبلمان اداری برای دفتر کار یا شرکت ممکن است سخت باشد زیرا یافتن اطلاعات مورد نیاز قبل از مشاوره با یک فروشنده بسیار دشوار است.من تصمیم گرفتم روند آن را برای شما راحت تر کنم. در این مطلب، ما به سوالاتی که بیشتر در مورد خرید مبلمان از ما می‌پرسند پاسخ خواهیم داد تا بتوانید تحقیقات لازم را انجام دهید تا در خرید بعدی خود احساس راحتی کنید.

texture room divider - نکات مهم برای خرید مبلمان اداری

عواملی که هنگام انتخاب مبلمان اداری باید به آنها توجه کرد

بسته به موقعیت شما، عوامل مختلفی برای انتخاب مبلمان اداری باید در نظر گرفته شود . ما احساس می‌کنیم که این فهرست از عوامل بالقوه را می‌توان تنها به هفت معیار حیاتی تقسیم کرد.

زیبایی شناسی

ظاهر محل کار شما می تواند نقش مهمی در موفقیت شرکت شما داشته باشد. مطالعات نشان داده است که یک دفتر کار از نظر زیبایی می تواند به جذب و حفظ استعدادهای برتر کمک کند .

فرهنگ تیم و محل کار شما هنگام تلاش برای استخدام و حفظ آن ضروری است، سرمایه گذاری در فضایی که افراد شما یک سوم زندگی روزانه خود را در آن سپری می کنند سیگنال مهمی است که شما برای آنها، زمان و سلامت آنها ارزش قائل هستید.

ارگونومی

علم طراحی یک محل کار با در نظر گرفتن توانایی ها و نیازهای کارکنان شما، که به عنوان ارگونومی نیز شناخته می شود ، باید در هر مبلمان اداری که خریداری می کنید، لحاظ شود.

مطالعه
وبینار تیپ ظاهری مشاوران املاک (قسمت چهارم)

از زیر پایی گرفته تا بازوها یا صندلی های قابل تنظیم مانیتور که به درستی از کمر کارمندان شما حمایت می کنند، ارگونومی می تواند تأثیر قابل توجهی بر بهره وری، سلامت و شادی اعضای تیم شما داشته باشد. انتخاب مبلمان اداری با در نظر گرفتن ارگونومی برای هر محل کار کارآمد ضروری است.

قابلیت تنظیم و انعطاف پذیری

کارمندان در اشکال و اندازه‌های مختلف هستند، به همین دلیل است که مبلمان اداری که انتخاب می‌کنید باید انعطاف‌پذیری لازم برای رفع نیازهای فردی آنها را داشته باشد. بسیاری از میزها و میزها قابل تنظیم ارتفاع هستند تا اطمینان حاصل شود که کارمندان می توانند با حفظ وضعیت بدنی مناسب، کارآمد باشند.

به همین ترتیب، صندلی های اداری که انتخاب می کنید باید دارای ویژگی هایی مانند بازو، سر و پشتی قابل تنظیم باشند. سرمایه گذاری روی مبلمانی که بتوان آن را با مشخصات کارمندان تنظیم کرد، می تواند به راحتی و تمرکز همه افراد در دفتر کمک کند.

ضمانتنامه

مبلمان اداری یک سرمایه گذاری قابل توجه است و شما می خواهید مطمئن باشید که قطعاتی را که انتخاب می کنید تضمین می کند. این تضمین می کند که اگر مشکلی را در مبلمان اداری خود تجربه کردید، می توانید به سرعت و با هزینه ای مناسب با آن برخورد کنید.

تاثیر بر سلامت کارکنان

مبلمان اداری مناسب می تواند تاثیر زیادی بر زندگی کارمندان شما داشته باشد.  چندین مطالعه نشان داده اند که انتخاب مبلمان اداری راحت و ارگونومیک می تواند تأثیر قابل توجهی بر شادی کارکنان و همچنین بهره وری آنها داشته باشد.

vari hp share full office - نکات مهم برای خرید مبلمان اداری

فرآیند خرید مبلمان

فرآیند خرید میز کارمندی و مبلمان برای دفتر کار را می توان در نه مرحله کلیدی خلاصه کرد :

انتخاب محصول، نقشه ها، انتخاب پایان، قیمت ارائه شده، ثبت نام مشتری، ورود سفارش، ساخت، حمل و نقل و در نهایت، تحویل و نصب.بیایید هر یک از این مراحل را تجزیه کنیم تا بررسی کنیم که برای ادامه این فرآیند چه کارهایی باید انجام شود و همچنین تخمین می زنیم که چه مدت باید انتظار داشته باشید که برای هر مرحله کار کنید.

فهرست ۵ نکته مفیدی که باید قبل از خرید مبلمان اداری بدانید

بدون اتلاف وقت، در اینجا ۵ نکته مهم که باید قبل از خرید مبلمان اداری به خاطر بسپارید، آورده شده است.

مطالعه
امتحان آنلاین و دردسرهایش

 

۱. همیشه محدودیت های فاصله را در نظر داشته باشید

اندازه دفتر شما به مقدار پولی که باید برای مبلمان داشته باشید مرتبط است. در عین حال، تعداد کارمندان در محل کار شما باید به درستی در نظر گرفته شود. اگر محل کار شما چند کارمند را در یک فضای کوچک در خود جای داده است، می توانید به سراغ میزهای کار مشترک بزرگتر بروید.

اما گرفتگی بیشتر کارمندان در یک فضای اداری کوچک باعث ازدحام می شود و اینجاست که تعداد میزهای راحت کوچکتر باید افزایش یابد. اطمینان حاصل کنید که مبلمان اداری که انتخاب کرده اید متناسب با اتاق باشد و فضای کافی برای باز کردن کابینت ها و کشوها وجود داشته باشد و افراد فضای کافی برای رفتن به میزهای خود و ورود و خروج از دفتر را داشته باشند.

۲. مبلمان اداری باید برای نیازهای شما مناسب باشد

یک میز شیک با ظاهر شیک همیشه لزوما حداقل در زمینه نیازهای شما کاربردی نیست. صندلی ها و میزهای سبک کافه ممکن است به زیبایی یک کاتالوگ پر زرق و برق را تزئین کنند، اما آیا برای دفتر شما مناسب هستند؟ همیشه فرهنگ کار و ماهیت کار خود را در نظر داشته باشید. وسایل اضافی اثاثیه اداری مانند کابینت های ذخیره سازی، قفسه های کتاب و پایه های کامپیوتر را فراموش نکنید زیرا این موارد عملکرد، ارگونومی و فضای ذخیره سازی بیشتری را برای دفتر شما فراهم می کنند.

۳. همیشه ضریب راحتی را در نظر بگیرید

هنگامی که برای خرید یا سفارش آنلاین مبلمان اداری اقدام میکنید باید به راحتی و شادی کارمندان اهمیت داده شود. احتمال زیادی وجود دارد که تیم شما متشکل از کارمندان بداخلاق و بداخلاقی (جناسی که در نظر گرفته شده است) احساس نکنند که در اتاقک ها یا میزهای وحشتناک حفر شده باشند.

این می تواند منجر به رفتار تحریک آمیز شود که می تواند بر بهره وری و عملکرد آنها تأثیر منفی بگذارد. نیروی کار ناراضی ممکن است به هیچ وجه به اهداف خود در هرج و مرج ناشی نرسد. مطمئناً هیچ کارفرمایی این آرزو را برای کارمندان خود نخواهد داشت!

مطالعه
مخترع تراکتور فرگوسن(هری فرگوسن)

۴. بودجه از اهمیت بالایی برخوردار است

بودجه عامل مهم دیگری است که باید در مورد آن فکر کنید. از این گذشته، طراحی و ارگونومی دفتر شما تنها به آن بستگی دارد. قبل از گرفتن یک تصمیم عجولانه احمقانه و تکانشی، یک مونولوگ با سوالاتی مانند. چقدر باید برای مبلمان دفتر جدیدم هزینه کنم؟

آیا در صورت خرید اینترنتی مبلمان اداری می توانم یک معامله خوب دریافت کنم؟ چه وب سایت هایی بهترین معاملات مبلمان اداری را به صورت آنلاین در هند ارائه می دهند؟ برای شروع تلاش خود، روی رقمی بنشینید که نوع، کیفیت و کمیت مبلمان اداری را پوشش می دهد. هنگامی که بر روی بودجه خود متمرکز شدید، به دنبال بهترین معاملات و مبلمان با بالاترین کیفیت باشید که محدودیت های بودجه و منابع محدود می توانند برای شما خریداری کنند.

۵. صندلی ها: ستون فقرات یک دفتر

صندلی ها ستون فقرات ظریف هر سازمانی هستند زیرا کارمندان در اکثر مکان های کاری ساعت ها روی صندلی های خود می نشینند. در صورتی که محل کار شما محیطی خنک و غیر متعارف شبیه به استارت‌آپ ارائه می‌دهد، می‌توانید تکیه‌گاه بخرید. اما صندلی های شرکتی ارتدکس معمولی یک ورزش کاملاً متفاوت است.

 

تاثیر میز و مبلمان اداری بر دکوراسیون

در نوع و اندازه صندلی ها به ویژه هنگام طراحی فضای اداری جدید خود حاکم باشید. اما طبیعی است که صندلی های اداری بسیار راحت و قابل تنظیم باشند. اگر در انتخاب نوع صندلی مناسب گیر کرده اید، می توانید صندلی اداری را به صورت آنلاین خریداری کنید و شک و تردید خود را برطرف کنید. این روزها بیشتر متخصصان و کسب و کارها صندلی های اداری با چرخ هایی را می خرند که امکان تحرک و دسترسی بهتر را برای کارمندان فراهم می کند.برای طراحی دکوراسیون اداری تجهیز کردن ان میتوانید از متخصصان حوزه بازسازی فضای اداری Taav.ir/بازسازی-اداری-تجاری/ همچون تاو دکور کمک بگیرید.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.