رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

وبینار تیپ ظاهری مشاوران املاک (قسمت چهارم)

مشاوران املاک خود را به وسیله ظاهرشان به مشتری ها نشان می دهند. آیا خود شما هم هنگامی که به فروشنده یا هر شخص دیگری برخورد می کنید، دیدن تیپ ظاهری او (چه خوب و چه بد) روی شما تاثیر می گذارد؟

بدون شک پاسخ شما مثبت خواهد بود، چراکه تیپ ظاهری معرف شخصیت و در واقع جزئی از رفتار شما خواهد بود. ظاهر افراد شامل لباس، آراستگی و موارد دیگر می شود که توجه نشان دادن به آنها می تواند در کنار بقیه موارد تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

اگر می خواهید به یک مشاور املاک حرفه ای تبدیل شوید باید به تمامی جوانب موثر و مهم در این حرفه توجه داشته باشید. تیپ ظاهری مشاوران املاک باید به گونه ای باشد که در هنگام برخورد مشتریان به آنها، احساس تمایل و اعتماد در آنان ایجاد شود.

در وبینار تیپ ظاهری مشاوران به مولفه ها و نکات مهم در این باره پرداخته می شود. املاک داران با برگزاری وبینارهای آموزشی در حوزه مشاوره املاک، قصد دارد به جوانب تخصصی این کسب و کار بپردازد.

هر کسب و کار و پیشه ای، در بین افراد جامعه با تیپ و ظاهر خاص خودشان شناخته شده اند. مشاوران املاک نیز با توجه به اینکه با مشتریان زیادی برخورد و معاشرت دارند، می بایست حتما به این موضوع توجه زیادی نشان بدهند.

مطالعه
خرید اقساطی فرش

در وبینار تیپ ظاهری مشاوران املاک شما را بیشتر با این موضوع آشنا می کنیم، اما در ادامه به صورت خلاصه و در حد اشاره کردن به آنها می پردازیم.

اگر به عنوان یک تازه وارد قصد دارید به این کسب و کار ورود کنید، باید این نکته را مورد توجه خود قرار دهید که مردم دوست دارند در هنگام مراجعه به دفاتر املاک، با مشاور املاکی خوشپوش و با ظاهری رسمی برخورد داشته باشند.

این موضوع که مشاوران املاک باید تیپ ظاهری مناسبی داشته باشند از این جهت هم اهمیت می یابد که در جریان استخدام آنها نیز، داشتن ظاهر شیک می تواند تاثیر مثبتی بگذارد.

سمت و سوی کسب و کارها راه مدرنیته را در پیش گرفته اند، به طور مثال بازاریابی املاک دیگر به روش های قدیمی صورت نمی گیرد و به وسیله فضای مجازی و اینترنت انجام می شود. بقیه موارد نیز به همین شکل باید همگام با پیش روی زمان به روز شوند. به طور مثال اگر تیپ و استایل روز تغییر می کند، مشاوران املاک نیز به همان نسبت باید با آن همراه شوند. اما چرا؟

بسیاری از مشتریانی که به سراغ شما می آیند از تمام اقشار جامعه تشکیل می شوند و در آنها از پیر تا جوان یافت می شود. به همین خاطر شما باید به گونه ای خود را نشان دهید که بتوانید با بیشتر آنها ارتباط خوب و موثری برقرار کنید.

مطالعه
لوله مقوایی چیست؟ چه مزایا و کاربردی دارند؟

به طور مثال رسیدگی به مدل مو و داشتن یک استایل مناسب برای موی سر می تواند به شما ظاهری شیک و ساده بدهد. همچنین آراستگی لباس ها می تواند در نخستین برخورد با مشتری، اولین تاثیر مثبت را بگذارد.

اگر شما متناسب با محیط اطراف خود، به طور مثال محل کار لباس بپوشید و تیپ ظاهری خاصی را انتخاب کنید، در واقع رفتار و برخوردی را از سوی دیگران برای خود ایجاد کرده اید.

متناسب با موقعیت آژانس یا دفتر املاک خود و مشتریانی که دارید می بایست استایل خود را انتخاب کنید. البته ناگفته نماند که بیشتر افراد از هر قشری که باشند، هنگامی که برای دریافت خدماتی به اشخاص مراجعه می کنند، از برخورد با فردی شیک پوش و دارای ظاهر مناسب خوشنود خواهند شد.

داشتن ظاهر حرفه ای و مناسب در برخورد با مشتریان از شما یک مشاور املاک محبوب می سازد. انتخاب تیپ و ظاهر در کسب و کار مشاوره املاک به موقعیت شما نیز بستگی دارد. اگر در یک شهر بزرگ زندگی می کنید باید تیپ و ظاهری متناسب با آن را انتخاب کنید، و اگر در روستا و یا شهر کوچکی مشغول به کار در حوزه مشاوره املاک هستید، بسیاری از مولفه های مربوط به ظاهر مشاوران املاک اهمیت خاصی نخواهند داشت.

مطالعه
آموزش فلاتر

حتی اگر در روزهایی که مشتری و مراجعه کننده ندارید هم با استایل مناسبی ظاهر شوید، از محیط کاری خود تصویری مناسب ارائه خواهید داد و این برای بقیه کارمندان اهمیت خواهد داشت.

حال سوالی که پیش می آید این است که لباس مناسب برای محل کار یک مشاور املاک، چه خواهد بود؟

اگر در منطقه ای که کار می کنید فضا رسمی است، می بایست استایل و لباسی شسیک و رسمی را انتخاب کنید. همچنین اگر فضای کاری شما کمتر رسمی است و نیازی به داشتن تیپ ظاهری رسمی نمی بینید، می توانید از استایلی راحت تر  و معمولی تری استفاده کنید.

در وبینار تیپ ظاهری مشاوران املاک به این موضوع پرداخته شده است. در تاریخ 31/01/1401 این وبینار برگزار خواهد شد. برای شرکت در این وبینار می توانید به ثبت نام در آن بپردازید.

برای هرگونه رهن و اجاره آپارتمان در اصفهان و رهن و اجاره خانه ویلایی در اصفهان به سایت املاک داران مراجعه نمایید.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.

1 دیدگاه

  1. … [Trackback]

    […] Read More Information here on that Topic: yeksoal.com/uncategorized/وبینار-تیپ-ظاهری-مشاوران-املاک-قسمت-چه/ […]