رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

کاربردهای تراکتور چیست؟

تراکتورها وسایل نقلیه چند منظوره کشاورزی، باغبانی و ساختمانی هستند که می توانند برای انجام طیف وسیعی از وظایف مورد استفاده قرار گیرند. تراکتورها معمولاً در کارهای کشاورزی استفاده می شوند. تراکتورها ابزار ضروری برای آماده سازی خاک برای کاشت بذر تا جمع آوری محصول هستند، اما از آنها در بسیاری از ظرفیت های دیگر در ساختمان سازی و صنعت برای انجام وظایف مهندسی، حمل مواد و برس شفاف استفاده می شود.

توسعه تراکتورسازی

اولین تراکتورها در اواخر دهه 1860 پس از جنگ داخلی ساخته شدند و با موتور بخار کار می کردند. اینها وسایل نقلیه کششی بخار بودند و در عین حال گام بزرگی در نجات کارگران بودند’ زمان، آنها گران، گران و استفاده محدود بودند. در حالی که تعدادی از این خودروها برای فروش تجاری تولید شدند، این فناوری هرگز به تولید انبوه در مقیاس کوچک (2000 تا 4000 دستگاه در سال) نرسید. ایجاد موتور احتراق داخلی در آغاز قرن بیستم انقلابی را در بسیاری از زمینه ها از جمله کشاورزی آغاز کرد و تراکتور بخش بزرگی از این پیشرفت بود. اولین موتورهای کششی با موتور بنزینی تا سال 1900 توسعه یافتند و تا سال 1902 به طور انبوه برای وسایل نقلیه تولید شدند. آنها را “تراکتور” نامیدند. در آن نقطه.

مطالعه
دکوراسیون منزل مناسب معلولان

کاربردهای تراکتور چیست؟ - یک سوال

انواع تراکتور

تراکتورهای اولیه همه وسایل نقلیه کشاورزی بودند که در کنار سایر تجهیزات برای اهداف مختلف در اطراف مزرعه از جمله خاک ورزی و خرمن کوبی استفاده می شدند. تراکتورهای امروزی در اندازه های مختلفی تولید می شوند و اغلب برای مصارف خاصی ساخته می شوند. تراکتورهای هیولایی ده تنی به عنوان بولدوزر یا همراه با کمباین و خرمنکوب استفاده می شود. چندین سایز و انواع تراکتورهای مهندسی می توانند ابزار را در ساختمان و صنعت نگه دارند و از آن استفاده کنند. بکهوها برای حفاری نوعی تراکتور هستند و مجموعه ای گیج کننده از تراکتورهای کاربردی و تراکتورهای جمع و جور برای ده ها کار در کشاورزی و دامداری استفاده می شود. صدها هزار تراکتور باغی / ماشین چمن زنی در گاراژها و سوله ها در سراسر جهان هستند.

مطالعه
درد کتف

تراکتورهای کشاورزی

تراکتورهای کشاورزی تقریباً همیشه همراه با سایر تجهیزات برای انجام یک کار مانند گاوآهن یا خرمنکوب استفاده می شوند. اکثر مزارع بزرگتر از چندین نوع تراکتور در روال فصلی خود استفاده می کنند، از تراکتورهای متوسط ​​​​که مجهز به گاوآهن برای آماده سازی مزارع هستند تا تراکتورهای غول پیکری که با کمباین و خرمنکوب استفاده می شوند.

تراکتور در ساخت و ساز و صنعت

برخی از تراکتورها برای مصارف خاص در ساخت و ساز و صنعت طراحی شده اند. بولدوزر نمونه خوبی از تراکتور مجهز به تیغه جلویی برای جابجایی زمین، سنگ یا سایر مواد است. تعدادی از تراکتورهای مهندسی برای حفاری یا پمپاژ طراحی شده اند. بکهو لودر که دارای مجموعه لودر در جلو و بیل بکهو برای حفاری در عقب است، یکی دیگر از انواع متداول تراکتور است.

مطالعه
افسردگی چیست و چه علائمی دارد؟

کاربردهای تراکتور چیست؟ - یک سوال

هزینه های تراکتور

هزینه یک تراکتور از چند هزار دلار برای یک تراکتور چمنزار کوچک تا نزدیک به 1 میلیون دلار برای بزرگترین تراکتورهای صنعتی و تراکتورهای کشاورزی / کمباین / خرمن کوب متغیر است. بازار فعالی برای تراکتورهای دست دوم وجود دارد و می توان تراکتور کارکرده را در شرایط معقول با کسری کمی از قیمت اصلی آن تحویل گرفت.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.