رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

یک سوال Latest Articles

۸ کاربرد برتر لوله های مقوایی

شما یا اخیراً لوله‌های پستی مقوایی خریده‌اید و نمی‌دانید با آنها چه کار کنید. یا، شما در حال تصمیم گیری هستید که آیا آنها حتی ارزش وقت شما را دارند یا خیر. خوب، خوشبختانه برای شما، ما لیستی از ۸ کاربرد برتر لوله های پستی را فقط برای شما گردآوری کرده ایم. برخی ممکن است به شما مربوط باشند، و برخی دیگر: خوب – در صورت تمایل از آن بگذرید.

۱

مطالب ارزشمند خود را ارسال می کنید؟

منظورم این بود که گفتم ما از بدیهیات شروع می کنیم. پس از همه، لوله های پستی برای ارسال چیزها در لوله طراحی شده اند! از پوسترها و هنر گرفته تا هدایا و خوراکی‌های کریسمس، لوله‌های پستی از محتوا/محصول شما کاملاً محافظت می‌کنند، با مقوای محکم و بادوام طراحی شده‌اند و طوری ساخته شده‌اند که از هر چیزی که سر راهشان پرتاب می‌شود جان سالم به در ببرد. راستش را بخواهید، هنگام ارسال یک محموله به طور جدی خاص، لازم است. فقط مطمئن شوید که محتویات داخل آن جایی برای جهش نداشته باشد، زیرا صرف نظر از استحکام لوله های مقوایی، اگر محصولات شما به قسمت داخلی لوله برخورد کند، مطمئناً آسیب می بیند. 

مطالعه
واکسیناسیون گربه های ناز نازی

photo 2022 09 03 16 06 52 - 8 کاربرد برتر لوله های مقوایی

۲

جمع کردن!

هنوز یک مورد بدیهی است، اما ما راه خود را تا استفاده های شگفت انگیزتر ادامه خواهیم داد، نگران نباشید. اما وقتی صحبت از جمع کردن به میان می‌آید، لوله‌های پستی از نظر حفظ محتوا، آثار هنری یا هر چیز دیگری، بدون چروک، ایمن و محافظت شده بسیار مفید هستند. لوله های مقوایی ما حتی در برابر آتش نیز مقاوم هستند! بنابراین، اگرچه هنوز هم واضح است، اما خوب است بدانید که این لوله‌ها برای نگهداری آن چیزهای با ارزش کوچک‌تر و فراموش‌شده مانند نقاشی‌های قدیمی یا عکس‌هایی که همیشه تنها یک بار از اتاق دورتر هستند تا در سطل زباله انداخته شوند، عالی هستند. 

۳

قابل استفاده در صنایع دستی و هنری…

برای کسانی که آرزو می‌کنند هر روز به چیزی دیدنی‌تر تبدیل شود، خرید لوله‌ مقوایی ما پایه‌ای عالی برای شروع هنرها و صنایع دستی عالی هستند. از مرکز یک قلعه مقوایی گرفته تا بدنه مدلی که برای ساختن آن تلاش کرده اید، لوله های مقوایی ما برای استفاده هنرمندانه عالی هستند. برای هنرمند جدی تر، ما حتی لوله های مقوایی سفارشی را ارائه می دهیم که می توانند به روش های مختلف ساخته شوند. با این حال، ما به شما اجازه می دهیم در مورد آن قسمت تصمیم بگیرید.

مطالعه
اعلام لیست قیمت انواع کاغذ آ4 و آ3 و آ5

۴

برای مجموعه فیلم

درست است، بیایید این وبلاگ را کمی ارتقا دهیم: مجموعه فیلم. لوازم جانبی برای فیلم‌ها ضروری هستند، و شرط می‌بندم که هرگز متوجه یک لوله مقوایی در پس‌زمینه فیلم‌های مورد علاقه‌تان نشده‌اید؟ خوب، آنها پنهان شده اند، رنگ آمیزی شده اند، شکل گرفته اند، بریده شده اند، بریده شده اند، چسبانده شده اند، به هم پیوسته اند – همه جا هستند. اگر سعی می‌کردید نمی‌توانید یکی را پیدا کنید، زیرا لوله‌های مقوایی بسیار متنوع هستند. هر لوله پستی مقوایی به خوبی با پس زمینه ترکیب می شود، اما بدون آنها، در نهایت تفاوت را متوجه خواهید شد. دفعه بعد که فیلمی را تماشا می کنید این را در نظر داشته باشید!

۵

لوله های ملات برای آتش بازی!

بله لوله های ملات. آن آتش بازی ها را در آن قرار دهید و پرواز آنها را تماشا کنید. ایده آل برای تمام آن مناسبت های آتش بازی. خوب، من احساس می کنم که استفاده از لوله های پستی ما کاملاً قابل توضیح است: لوله مقوایی – آتش بازی – انفجار بزرگ. 

۶

قابل استفاده در ساختمان …

لوله های مقوایی سفارشی که به عنوان پایه استفاده می شوند، می توانند به عنوان لوله های شمع بندی برای ساخت و ساز استفاده شوند. به طور ویژه برای استفاده در مناطقی که انتظار می رود ارتفاع زمین وجود داشته باشد و دارای پوشش لغزشی هستند، استفاده شود.

مطالعه
بهترین متریال برای ساخت نایلون گلخانه ای کدامست؟

composite cardboard tubes market 400x225 1 - 8 کاربرد برتر لوله های مقوایی

۷

کاشت گیاهان!

حفر یک سوراخ در زمین، قرار دادن لوله در داخل و سپس قرار دادن بذر با کمپوست یا خاک در داخل لوله، مطمئناً رشد گیاه شما را کنترل می کند. اگر می خواهید یک باغ زیبا و منظم داشته باشید، می توانید از لوله های مقوایی برای جلوگیری از رشد بیش از حد گیاهان بزرگتر استفاده کنید. همچنین، لوله های مقوایی ۱۰۰٪ قابل بازیافت هستند و هیچ تاثیری بر محیط زیست ندارند، بنابراین در طول کل فرآیند احساس گناه نکنید!

۸

برای کوله پشتی کمپینگ شما عالی است؟

زنده ماندن از پیاده روی؟ آتش زدن؟ این ممکن است شگفت‌انگیزترین آنها باشد یا نباشد، اما تا زمانی که آن را امتحان نکنید، واقعاً متوجه نمی‌شوید که داشتن یک لوله مقوایی با همه کیت‌های بقا و وسایل کمپینگ چقدر مفید است. می‌توانید با پر کردن آن با مواد قابل اشتعال، از آن برای برافروختن آتش استفاده کنید، یا حتی برای نگه‌داشتن وسایل بقا روی کمرتان!

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.